Porady dla poszukujących pracy - happyhr.pl

Wstępniak!

Czas start!

Witajcie,

dzisiaj startujemy z serwisem poświęconym branży HR - happyhr.pl!

Na co dzień zajmujemy się biznesem. Wiemy jednak o tym, że nie ma biznesu bez ludzi. Najkrócej rzecz ujmując – interesują nas ludzie właśnie. Chcemy opisywać HR-ową rzeczywistość, tworząc przy tym wartościową treść. Na co dzień doświadczamy rzeczywistości pracując zarówno wewnątrz dużych organizacji, jak i firm zewnętrznych zajmujących się doradztwem personalnym z perspektywy zewnętrznego doradcy. Znamy specyfikę procesów rekrutacji i selekcji kandydatów. Znamy narzędzia i standardy pracy rekruterów. Wielokrotnie byliśmy po stronie pracodawców poszukujących kandydatów. Wielokrotnie byliśmy również po stronie kandydatów poszukujących pracodawców. Znając perspektywę jednej i drugiej strony, chcemy rozmawiać, radzić, działać, zdradzać kulisy pracy rekruterów, dzielić się refleksją, inspirować do zmian.

A wszystko to w atmosferze bardzo „happy”, ponieważ działamy w klimacie optymizmu, zachwytu i naturalnej radosnej ciekawości świata.

Nasze treści kierujemy w stronę kandydata w rozumieniu osoby, która dopiero poszukuje swojego miejsca na rynku pracy a także w stronę profesjonalisty, który chce rozwijać i wzmacniać swoją wartość na rynku. Naszym celem jest punktowanie stereotypowego podejścia do procesu rekrutacji, wspieranie w procesie stawania się idealnym kandydatem a przede wszystkim prowokowanie do wyjścia ze strefy komfortu i wyznaczania sobie coraz ambitniejszych celów zawodowych.