Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obgadywanie w pracy - co robić??

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Obgadywanie w pracy - co robić??

Cześć,
    Czuję że jedna z dziewczyn w mojej pracy robi mi tzw. czarny PR i mówi nieprawdziwe rzeczy na mój temat.
    Nikt mi tego nie powiedział ale widze wyraźnie że od momentu gdy się z nią skonfliktowałam zmieniło się podejście do mnie również innych osób - myślę że to jej sprawka.

Co powinnam zrobić? Pogadanie z nią nie wchodzi w grę.

Majcher

Dlaczego nie wchodzi w grę? Przede wszystkim pogadaj z nią i daj do zrozumienia, że wiesz że coś jest na rzeczy i spytaj prosto w oczy po co to robi?
    Nawet jeśli wszystkiego się wyprze będzie mniej na ciebie nawijała, bo założy że któraś z dziewczyn dała ci cynk.

R.

Komentarz

Pogadanie nie wchodzi w grę - bo to nie chodzi o jakieś obiektywne różnice na dany temat które można wyjaśnić, tutaj chodzi zwyczajnie... o zazdrość. Jestem nowa w pracy więc wiadomo, że miernoty czują się zagrożone, szczególnie że szef ma do mnie pozytywne nastawienie, co je bardzo boli. Wygląda na to, że zespół do którego dołączyłam to dobrze zgrana paczka plotkarek które są co do mnie nieufne, jak pojawiam się to nie mogą już tak frywolnie i swobodnie gadać.

Majcher

Komentarz

To może trzeba porozmawić z szefem aby trochę przyjrzał się temu towarzystwu wzajemnej adoracji, na przykład żeby na 1-2 tygodnie usiadł z wami i pracował w jednym pokoju/open-space, to je powinno trochę utemperować.

Osobiście mam taką naturę że bez problemu bym po prostu wzieła tą laseczke na rozmowe, nie miałabym z tym problemu.

R.

Komentarz

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi to musisz próbować lekceważyć te plotki i ploteczki na Twój temat. Jeśli dasz po sobie poznać, że to cię boli i będziesz na to przesadnie zwracać uwagę to tylko będziesz stymulowała i motywowała osoby które to robią - taka jest prawda.

Komentarz

Pracuję...
          X