Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zarobki w branży IT w Warszawie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zarobki w branży IT w Warszawie

Kończę Politechnikę Wrocławską, będę szukał pracy w Warszawie - moje pytania:

1) Ile można zarobić w Warszawie w ramach pierwszej pracy w branży IT ?
    2) Ile można zarobić w Warszawie w perspektywie 3 lat pracy w branży IT ?

Koder

Pytanie o zarobki w IT w Warszawie jest bardzo ogólnym pojęciem.
    Mogę podać przypadek mojego kolegi, który na 5. roku rozpoczął pracę w jednej z korporacji branży IT.

- w ramach pierwszego roku pracował na umowę zlecenie - 3tyś brutto / miesiąc,
    - po roku został zatrudniony na umowę o pracę 6 tyś brutto,
    - po 3 latach doszedł do kwoty 9 tyś brutto.

Bejka

Komentarz

Warszawska korpo zatrudni za około 6tyś brutto na umowę o pracę a do czego dojdziesz w ciągu 3 lat to kwestia zależna od wielu czynników ale jeśli będziesz naprawdę dobry to 8-10 tyś jest w zasięgu. Radzę jednak jeść mniejszymi łyżeczkami, budować pozycję, robić szkolenia i zdobywać wiedzę, na odrywanie kuponów będziesz miał jeszcze czas...

Garry

Komentarz

W korpo w Wawie w ramach pierwszej pracy dostaniesz nie mniej niż 5-6 tyś brutto. Ale żeby się dostać musisz czymś się wyróżnić.

Komentarz

Ile po 3 latach? Jeśli jesteś programistą to zakładałabym raczej taki normalny wzrost bez fajerwerków... chyba że jakiś niszowy jezyk programowania. Jeśli pojdziesz do jakiejś korpo i zaczniesz jako junior od SAP to po 3 latach progres pensji może być zdecydowanie większy.

R.

Komentarz

Kwestia jaki język programowania sobie wybierzesz. No i naprawdę korpo? Nie lepiej własna działalność i udział w jakiś ciekawych projektach? Ze swojej strony mogę powiedzieć, że to się naprawdę opłaca. Swego czasu skorzystałem z oferty http://altimi.com/ , obecnie pracuję przy kilka projektach, zarówno z Altimi jak i innych.
            Kasa jest spoko, więc mogę polecić.
            Ostatnio edytowany przez frakir; 09.11.2016, 12:43.

Komentarz

Pracuję...
            X